Правильне харчування

Рисові хлібці для схуднення

Рисовые хлебцы для похудения

Щоб бути стрункою та здоровою, заміни звичайний батон хлібом з висівками або хрусткими цільнозерновими хлібцями.

Відразу обмовимося, що по калорійності хлібці практично не поступаються звичайному хлібу, адже виробляються вони з однієї і тієї ж сировини – зерна. Але хлібці складаються зі складних вуглеводів, які легко засвоюються організмом і забезпечують насичення надовго. Продукт багатий клітковиною, яка перешкоджає засвоєнню калорій.

Хлібці для схуднення

35 г клітковини спалює 245 калорій. Виробляють хлібці двома способами. Найкориснішими вважаються зроблені «методом вибуху», або екструзійні. Такі хлібці схожі на брикети (частіше круглі) з щільно злиплих один з одним набряклих зерен. У складі продукту тільки зерна і крупи: пшенична, рисова, гречана, кукурудзяна, перлова. До того ж час їх випічки складає всього 8 секунд, тому більша частина корисних речовин зерен і круп зберігається. Тому такі хлібці можна назвати дієтичної їжею.

Другий спосіб виготовлення відбувається за таким же принципом, як і звичайний хліб, – випічка. В результаті виходять тонкі хрусткі сухарики. Але в їх складі не може бути дріжджів, модифікованого крохмалю, консервантів, барвників, антиокислювачів і інших добавок. Корисні хлібці зроблені з цільнозернового або обдирного борошна грубого помелу, бажано з додаванням насіння (льон, соняшник, кунжут) – обов’язково читай склад на упаковці.

Харчуйтеся правильно, будьте здорові і неперевершені!