Компанія «Фабрика бакалейних продуктів» – експерт українського ринку у виробництві продуктів для здорового харчування зі злакових культур.

Завдяки добре розвиненій дистриб’юторській мережі ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» охоплює більше 80% українського ринку зернових продуктів. Робота з великими міжнародними дистриб’юторськими компаніями дозволяє представити продукцію на полицях міжнародних магазинів та у відділах етнічної кухні супермаркетів США, Німеччини, Великобританії, Австралії, Іспанії, Молдови, Азербайджану та Об’єднаних Арабських Еміратів тощо.

Потужний виробничий комплекс, сучасні технологічні та пакувальні лінії дозволяють виробляти широкий асортимент продукції: крупи та рисові суміші, вівсяні каші, гарніри, хлібці, гранолу та продукцію для ланчів та сніданків.

Компанія виробляє корисну продукцію під торгівельною маркою «Жменька» для щоденного різноманітного харчування – на будь-який смак, для зручного для споживання в будь-яких ситуаціях, як для дітей, підлітків, молодих людей, так і для тих, хто веде активний спосіб життя та потребує корисного харчування, але через швидкий ритм життя не готовий витрачати час на приготування такої їжі.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Як пропагандист ідеї здорового харчування «Фабрика бакалейних продуктів» докладає всіх зусиль, щоб вся продукція, представлена під ТМ «Жменька», містила тільки натуральні інгредієнти, зберігала в собі максимум корисних речовин, та відображала найвищі стандарти якості, приділяючи особливу увагу її безпеці та корисності для кожного споживача.

Все виробництво продукції здійснюється відповідно до сучасних дбайливих технологій під постійним контролем власної лабораторії та відповідних державних установ.

МІСІЯ

«Ми вважаємо своїм призначенням створити умови, щоб кожна людина мала можливість бути щасливою, ведучи активний спосіб життя, та, при цьому, харчуючись смачними та здоровими продуктами зі злакових культур кожен день.»

ЦІННОСТІ

Безкомпромісна якість продуктів і багатогранність асортименту – це результат плідної роботи споживачів, співробітників та партнерів, які і є основною цінністю компанії “Фабрика бакалейних продуктів”.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

01.

СПОЖИВАЧІ

Наші споживачі – наша найвища та головна цінність

02.

СПІВРОБІТНИКИ

Кожен співробітник – найцінніший актив незалежно від його посади

03.

ПАРТНЕРИ

Чесність, відповідальність і контроль  – відносин з нами

СПОЖИВАЧІ – ПЕРЕДУСІМ

Наші споживачі – наша головна цінність. Майбутнє й успіх компанії залежить від максимального задоволення потреб споживачів у здоровій та корисній їжі, прояві інтересу до їх потреб, перевершуючи їх очікування. Тому, продукція ТМ «Жменька – це різноманітна, корисна та смачна продукція для здорового способу життя!

«Ми твердо дотримуємося принципів доступності, безпеки та корисності нашої продукції і є прихильниками і пропагандистами здорового способу життя та нової культури харчування.»

СПІВРОБІТНИКИ – ОСНОВА УСПІХУ

Кожен співробітник – наш найцінніший актив, незалежно від посади та положення.

 • ми створюємо умови для зростання, професіоналізму, ініціативи, самостійності і відповідальності людей, підвищення їх добробуту
 • ми декларуємо право на помилку, що сприяє розвитку ініціативи і творчості персоналу
 • ми вітаємо співпрацю і взаємну допомогу, дбайливо ставимося до традицій компанії
 • ми цінуємо чесність і порядність, доброзичливість і повагу до індивідуальності кожного
 • ми поділяємо спільні цінності компанії і прагнемо до досягнення єдиних цілей
 • ми сповідуємо відкритість у спілкуванні між керівниками і підлеглими
 • ми підтримуємо здоровий командний дух у колективі.

ПАРТНЕРИ – ОСНОВА ДОСЯГНЕННЯ ДОСКОНАЛОСТІ

 • ми завжди виконуємо свої зобов’язання, розвиваємо стабільні відносини з нашими партнерами і дотримуємося правил добросовісної конкуренції
 • ми виступаємо за культуру відносин з партнерами та створення стратегічних альянсів з ними
 • ми створюємо цивілізований продукт і формуємо цивілізований ринок
 • ми віримо в довготривалі стосунки і знаємо, щоб досягти цієї мети, ми повинні діяти як надійний партнер, завжди готовий надати підтримку
 • наші партнери можуть бути впевнені в тому, що ми створюємо та пропонуємо найкращі товари під ТМ «Жменька»
 • ми постійно вдосконалюємось для того, щоб бути еталоном в нашому напрямку бізнесу

Тому Ваш вибір на користь компанії «Фабрика бакалейних продуктів» – це розумний вибір на довгострокову перспективу!