Торгівельна марка “Жменька” – це національний український бренд, визнаний експертом з виробництва продуктів для здорового харчування на основі злакових культур.

Асортимент ТМ “Жменька” пропонує споживачеві широкий вибір натуральних якісних продуктів, які забезпечать його щоденним здоровим раціоном.

Різноманітні продукти від ТМ “Жменька” – це основа повноцінного харчування, яке споживач отримує найкомфортнішим та відповідним його стилю життя чином.

«Ми вважаємо своїм призначенням створити умови, щоб кожна людина мала можливість бути щасливою, ведучи активний спосіб життя, та, при цьому, харчуючись смачними та здоровими продуктами зі злакових культур кожен день.»

Про ТМ Жменька

ТМ “Жменька” – сучасний бренд, що має новітнє виробниче устаткування, і швидко відгукується на виникаючі запити своїх споживачів. Бренд “Жменька” пропонує нові види продуктів, які дають можливість споживачеві не обмежувати свої потреби в здоровому харчуванні через швидкий ритм життя та брак часу.

  • Преміальні сорти рису і круп, щоб задовольнити будь-які кулінарні фантазії.
  • Зручні крупи в порційних пакетиках для варки або смачні мікси круп з овочами, які завжди стануть у нагоді, коли потрібен корисний і смачний гарнір, але мало часу на його приготування.
  • Хрусткі хлібці, як корисна альтернатива хлібу, низькокалорійний десерт або швидкий перекус.
  • Гранола та вівсяні каші в стаканчиках – це саме те, що потрібно для повноцінного і швидкого сніданку.
  • Смачні, ситні і корисні ланчі в стаканчиках, які не потрібно готувати – відмінно стануть у нагоді в офісі або на дачі.

ПРОДУКЦІЯ ЖМЕНЬКА

Вся продукція ТМ «Жменька» проходить контроль якості на всіх етапах виробничого процесу та характеризується чистотою, неповторною користю і чудовим смаком.

ЖМЕНЬКА – СМАЧНА ПОРЦІЯ ЗДОРОВ’Я!