Сучасний потужний виробничий комплекс компанії «Фабрика бакалейних продуктів» спрямований на виробництво чистої, корисної та високоякісної продукції торгівельної марки «Жменька». Новітнє сучасне виробництво дозволяє одночасно розвивати декілька напрямків діяльності та досягати високих показників ефективності.

Виробничі потужності включають в себе:

  • Підрозділ очищення та сортування сировини
  • Підрозділ фасування
  • Потужності з виробництва хлібців (рисових, гречаних, з булгуру, курудзяних тощо)
  • Потужності з виробництва граноли та гарнірів
  • Потужності з виробництва вівсяних каш у стаканчиках
  • Потужності з виробництва ланчів в стаканчиках

Вся продукція ТМ «Жменька» проходить контроль якості на всіх етапах виробничого процесу та характеризується чистотою, неповторною користю та дивовижним смаком.

Багатоступеневе очищення сировини

Багатоступеневе очищення сировини забезпечує відсутність бруду, металевих домішок. Ця виняткова система багатоетапного очищення сировини спрямована на виробництво чистої, корисної і високоякісної продукції.

Власна лабораторія

Контроль якості сировини та продукції, що виробляється на підприємстві, здійснює власна лабораторія. Вона оснащена усім необхідним сучасним обладнанням та приладами для випробувань на відповідність нормативним вимогам.

Сучасні складські приміщення

Сучасні складські приміщення відповідають всім умовам зберігання, дозволяють мати значний запас готової продукції та зберігати їх відповідно необхідних стандартів.