Правильне харчування

Як вибрати рисові хлібці

Какие выбрать рисовые хлебцы

Серед широкого розмаїття рисових хлібців віддавайте перевагу тим, які зберегли максимум користі і в складі яких мінімум складових.

Серед ідеальних хлібців можуть бути рисові хлібці ТМ «Жменька», виготовлені з нешліфований рису з додаванням цільних пшеничних або / і ячмінних зерен «методом вибуху». Завдяки цій технології в продукті максимально збережені вітаміни групи В, магній, фосфор, цинк, залізо, а також клітковина цільних злаків, яка уповільнює засвоєння жирів, виводить шлаки, токсини, сприяє поліпшенню обміну речовин, збереженню оптимальної ваги, швидкому і тривалого насичення. Легкі, ароматні й хрусткі, рисові хлібці ТМ «Жменька» прекрасно поєднуються з сиром, паштетами, зеленню, овочами, ягодами і фруктами. З них можна швидко і легко приготувати ситний сніданок для всієї родини, а також хлібці можна взяти з собою на роботу або дати дитині в школу – вони легко засвоюються організмом і дарують відчуття насичення.

Бутерброди з рисовими хлібцями

  • Хлібці можна намазати джемом, медом або шоколадною пастою. Такі «солодощі» сподобаються дітям.
  • Варіант ситніше для чоловіка: обсмажений бекон, омлет і листя салату.
  • Хлібці можна намазати нежирним сиром, змішавши його з зеленню, нарізаними овочами або фруктами, а також подати з соусами – сирним, гірчичним, томатним.

Харчуйтеся правильно, будьте здорові і неперевершені!

Назад до списку