Новини, Прес-центр

Бренд «Жменька» підтримав IX Кубок дипломатичних місій з бігових лиж!

6 лютого відбувся IX Кубок дипломатичних місій з бігових лиж!  Бренд «Жменька» підтримав дану подію на правах спонсора, партнера та того, хто за будь-яких умов може забезпечити кожного енергією для руху, гарним самопочуттям і подарувати насолоду від корисної їжі!

Метою щорічної події є популяризація бігових лиж, спорту та здорового способу життя в Києві і Україні та розвиток дружніх відносин між дипломатичними представництвами іноземних держав у Києві з вітчизняними та міжнародними організаціями.

Звичайно ж, корисні та смачні ланчі від Жменька™️ зігрівали, надавали сили для проходження дистанцій на естафетах та усіх змагань з бігових лиж. Із задачею нагодувати смачно і швидко тих, хто розуміється в корисній їжі з дотриманням принципів правильного харчування та здорового способу життя, ланчі ®️QuickLunch впоралися на відмінно! ?

Жменька вміє підтримувати!?  Гортайте фото та насолоджуйтеся яскравими фотоспогадами.

?Ланчі QuickLunch «Жменька» заряджають корисною та здоровою енергією для підкорення вершин та зваблюють смаком натуральних складових для дружної і теплої атмосфери в будь-якій компанії!