Відображаються усі з 17 результатів

Показати 9 24 36

Булгур в пакетиках для варки 4*100 г

 36.00

Крупа булгур – це подрібнені зерна пшениці твердих сортів, які не схожі ні на один зі злаків. Крупа булгур дуже поживна і ситна, має приємний горіховий аромат. Після приготування булгур завжди виходить розсипчастим, яскравого світло-жовтого кольору.

Кіноа біла в пакетиках для варки 4*50 г

 84.00

Кіноа – це зернова культура з сімейства Маревих, що росте на гірських схилах Анд. Батьківщиною кіноа прийнято вважати берега озера Тітікака в Південній Америці. 

Крупа вівсяна плющена в пакетиках для варки 4*50 г

 23.00

Крупа вівсяна плющена ТМ «Жменька» виготовляється з вівсяної неподрібненої крупи, яка пройшла очищення, м’який режим шліфування і пропарювання, з подальшим плющенням.

Крупа гречана несмажена в пакетиках для варки 4*50 г

 55.00

Крупа гречана несмажена в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – це добірні зерна світло-зеленого кольору, очищені за спеціальною технологією без застосування теплової обробки.

Крупа гречана Ядрица в пакетиках для варки 4*100 г

 45.00

Крупа гречана в пакетиках для варки ТМ «Жменька» – це добірна гречана крупа, що пройшла додаткове очищення і розфасована у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Крупа кукурудзяна в пакетиках для варки 4*75 г

 24.00

Крупа кукурудзяна в пакетиках для варки ТМ «Жменька» – це добірна кукурудзяна крупа, що пройшла додаткове очищення і розфасована у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Крупа перлова в пакетиках для варки 4*100 г

 32.00

Перлова крупа - відшліфовані зерна добірного ячменю, який містить велику кількість білка, рекордна кількість фосфору і багато клітковини. Тому перлова крупа дуже корисна, та заслужила право увійти в список корисних дієтичних страв, а калорійність вареної перлової крупи становить всього 120 ккал на 100 г продукту.

Крупа пшенична в пакетиках для варки 4*75 г

 27.00

Крупа пшенична в пакетиках для варки ТМ «Жменька» – це добірна пшенична крупа, що пройшла додаткове очищення і розфасована у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Крупа ячна в пакетиках для варки 4*75 г

 24.00

Ячна крупа в пакетиках для варки ТМ «Жменька» – це добірна ячка, яка пройшла додаткове очищення і розфасована у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Кус-кус пшеничний в пакетиках для варки 4*100 г

 58.00

КУС-КУС Пшеничний в пакетиках для варки ТМ «Жменька» – це добірний КУС-КУС, який пройшов додаткове очищення і розфасований в спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Пропарений рис в пакетиках для варки 4*100 г

 31.00

Пропарений рис в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – це рис, який пройшов спеціальну обробку парою для покращення якісних показників. Він пройшов додаткову очистку і розфасований у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Пшоно в пакетиках для варки 4*100 г

 34.00

Пшоно в пакетиках для варіння ТМ «Жменька»  – це добірне пшоно, яке пройшло додаткове очищення і розфасоване у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Рис Басматі в пакетиках для варки 4*100 г

 64.00

Рис Басматі в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – це ароматний сорт довгозернистого рису, який пройшов додаткову очистку і розфасований у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Рис довгозернистий в пакетиках для варки 4*100 г

 32.00

Рис довгозернистий в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – це відбірний шліфований рис, який пройшов додаткову очистку і розфасований у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Рис Жасмін в пакетиках для варки 4*100 г

 45.00

Рис Жасмін в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – це відбірний шліфований рис, який пройшов додаткову очистку і розфасований у спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Рис круглозернистий в пакетиках для варки 4*100 г

 33.00

Рис круглозернистий в пакетиках для варіння ТМ «Жменька» – это відбірний український рис, який пройшов додаткове очищення і розфасований в спеціальні термостійкі пакетики для легкого і швидкого приготування.

Рис нешліфований в пакетиках для варки 4*50 г

 31.00

Нешліфований рис – часто називають коричневим або brown rice, завдяки технології обробки, він зберігає поживну висівкову оболонку, що пояснює його незвичний світло-коричневий колір.