Новини

Торгівельній марці «Жменька» 20 років!

ТМ «Жменька» вже починає святкувати своє 20-річчя!

? Ви знаєте, що нам вже 20 років?!? За ці роки ми випустили більше ✔️ 90 видів продукції, ✔️ представлені у всіх супермаркетах України та ✔️магазинах більше 10 ти країн світу (США, Німеччина, Великобританія, Австралія, Іспанія, Молдова, Азербайджан та Об’єднані Арабські Емірати тощо). ✔️охоплюємо більше 80% українського ринку зернових продуктів.

?На сьогодні ТМ «Жменька» – це національний український бренд, визнаний експертом з виробництва продуктів для здорового харчування на основі злакових культур.

Ми створюємо корисну продукцію під торгівельною маркою «Жменька»  для щоденного різноманітного харчування – на будь-який смак, як для дітей, підлітків, молодих людей, так і для тих, хто веде активний спосіб життя!

Ми пропонуємо широкий вибір натуральних якісних продуктів, які забезпечать кожного з Вас щоденним здоровим раціоном!

Ми швидко реагуємо на Ваші потреби та випускаємо продукти, які дають можливість Вам не обмежувати свої потреби в здоровому харчуванні через швидкий ритм життя та брак часу!

Успіх став можливим завдяки людям – команді однодумців, які працюють в компанії.

Бо ми не просто компанія – ми ? дружня команда, яка кожен день працює для вас: у лабораторіях, на виробництві, на складі, в офісі, в супермаркетах для задоволення потреб, смаків та бажань ❤️ кожного з Вас!❤️

Ми разом із Вами створюємо здорове та щасливе майбутнє!

Нам 20 років!  Вік розквіту!  ? Вік, що дозволяє здійснювати та втілювати в життя найсміливіші і зухвалі мрії і плани!

З Днем народження, Жменька! З Днем народження, нас! З днем народження, Вас, дорогі друзі!