Користь для здоров'я

З чим приготувати вівсяну кашу, щоб вийшло смачно і корисно

Як відомо, лікарі та дієтологи наполегливо рекомендують починати день з сніданку. Причому найкращим сніданком заслужено визнана вівсянка. Але це зовсім не означає, що потрібно їсти просту кашу без нічого. Існує багато варіантів смачних і корисних добавок до вівсяної каші…

А ось що стосується добавок, щоб каша вийшла поживна, смачна і ще більш корисна для здоров’я, давайте розбиратися.

З чим приготувати вівсяну кашу

1. Молоко (нежирне). Воно містить калій, кальцій, білок та вітаміни А, D, Е. Тому молоко здатне примножити користь вівсянки, і додати каші більш насичений і приємний смак. А для тих, хто дотримується веганства, можна порадити рисове або мигдальне молоко.

2. Йогурт з ягодами або фруктами зробить сніданок ніжнішим, а організму подарує білки і багато мінералів. Найкращим вважається домашній йогурт, або просто змішаний в блендері натуральний йогурт без добавок з фруктами або ягодами.

3. Кориця. У ній міститься багато клітковини і мінеральних речовин (залізо, кальцій, магній і т.д.), до того ж антиоксиданти, якими так багата кориця, зміцнять імунітет і підвищать опірність організму до стресів і простудних захворювань. У вівсяну кашу варто додати всього 0,25 чайної ложки кориці, і вся вищевказана користь перейде до Вашому організму.

4. Фрукти і ягоди. Це природні джерела безлічі вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, тому зайвими в раціоні вони ніколи не будуть. До того ж ягодами і солодкими фруктами можна сміливо замінювати солодощі, без яких багато ласунів жити не можуть.

5. Горіхи і насіння. Про їх користь давно сказано багато, проте сніданок з горішками або насінням буде вельми ситним. Тому вівсяну кашу краще їсти на початку насиченого і активного дня. Серед горіхів найкращими варіантами для вівсяної каші виступають волоські горіхи, мигдаль, фундук і пекан. А з насіння краще всього вибирати насіння льону та чіа.

Смачних і корисних Вам сніданків!