Говорять експерти

Неймовірний експеримент з цілозерним хлібом!

Невероятный эксперимент с цельнозерновым хлебом!

У журналі Diva № 9_2011 були опубліковані результати сенсаційного експерименту, який стосується цілозерних продуктів! Результат перевершив всі очікування! Кожен учасник скинув в середньому 10 кг!

Користь цілозерного хліба

Медики зі штату Мічиган провели цікавий експеримент. Вони запропонували групі студентів на 2 місяці повністю відмовитися від кондитерських виробів. Натомість дозволили не менше 3-х разів на день їсти все, що душа забажає, з однією умовою: будь-яку їжу супроводжувати 4-ма шматочками цілозерного хліба.

Результат перевершив всі очікування! Кожен учасник скинув в середньому 10 кг!

Пояснюється це чудо просто: завдяки хлібу створюється відчуття ситості, а по калорійності цей продукт значно поступається м’ясу, жирам і солодощам.

Корисний хліб

Цілозерний хліб – це істотне джерело необхідних організму речовин, але наявність життєвоважливих елементів залежить від борошна, з якого він випечений. При цьому важливу роль відіграє помел борошна. Так, наприклад, кращим вважається кам’яний. Саме за такою технологією виготовляється жорнове цілозерне борошно ТМ «Жменька», що містить в 1,5 рази більше вітамінів, в 2 рази більше мінеральних речовин і в 5 разів більше клітковини, ніж звичайне борошно.

Завдяки бережному помолу на кам’яних жорнах, в жорновому цілозерному борошні ТМ «Жменька» зберігаються абсолютно всі частини цілісного зерна: оболонка, ендосперм і зерновий зародок, і воно зберігає до 90% корисних речовин зерна (у звичайному борошні -20%) і 100% клітковини цілого зерна. При його використанні ви отримуєте вітаміни, ненасичені жирні кислоти, макро-і мікроелементи, незамінні амінокислоти, клітковину, мінеральні речовини, білок і крохмаль.

Борошно ТМ «Жменька» ідеально підходить для приготування борошняних нездобних виробів й ідеальне для використання в хлібопічці, що є його безперечною перевагою.

Дієтологи всього світу рекомендують цілозерні продукти як основу для здорового і збалансованого харчування!