Дієти

Рисова дієта

Рисовая диета

Ви ніколи не замислювалися, чому так складно знайти повного жителя Китаю, Японії або Кореї? А все тому, що основою їх харчування виступає корисний і смачний рис, який очищає організм від шлаків, холестерину і жирів. Про те, які найефективніші дієти на рисі, читайте далі…

Схуднути за тиждень – легко, якщо підібрати для себе правильну дієту. І якщо Ви зважилися схуднути за допомогою рису – Ви не помилилися! Адже рис чудово очищає весь організм від усіх непотрібних і шкідливих речовин, і одночасно оздоровлює його, поповнюючи необхідними корисними речовинами: білками, вуглеводами, вітамінами і мінералами! Завдяки цьому у Вас не буде занепаду сил і голодної непритомності, навіть навпаки: Ви прекрасно відновите свій організм і будете сяяти свіжістю, молодістю і бадьорістю!

Найголовніше при рисовій дієті – використовувати тільки нешліфований рис, тому що даний рис зберіг свою висівкову оболонку, завдяки якій він такий корисний. Саме в оболонці нешліфованого рису міститься більшість корисних речовин, які будуть сприяти схудненню, очищенню організму і поповненню сил і енергії.

Також дуже важливо під час рисової дієти – пити якомога більше води або зеленого чаю. Рис забирає на себе сіль в організмі, тому вода не затримується в ньому, виводячи разом з собою всі непотрібні речовини. Чим більше рідини випивати під час дієти, тим більше шлаків вона разом з собою виведе. Само собою, що в дні рисової дієти потрібно обмежувати себе в солоній їжі, тому що в іншому випадку ефективність дієти падає в рази.

Дієти на рисі завжди найефективніші, і Ви можете переконатися в цьому на власному досвіді, підібравши для себе один з декількох варіантів рисових дієт:

Рисова дієта “П’ять склянок”

Тривалість: 2 тижні.

Нам знадобиться: 5 порожніх склянок, 10 столових ложок нешліфованого рису ТМ “Жменька” і холодна вода.

Що робити: в кожну склянку засипаємо по 2 столові ложки рису і заливаємо чистою водою до країв. 4 дні поспіль необхідно міняти воду у склянках. На п’ятий день беремо перший стакан, виливаємо воду з нього і їмо сирий рис. Потім засипаємо його знову рисом, заливаємо водою і ставимо в кінець черги зі склянок. Наступного дня повторюємо те ж саме з другою склянкою, на третій – з третьою і так далі.

У чому сенс: рис, який 4 дні вимочувався в різних водах, моментально при попаданні в організм активно забирає на себе всю сіль, внаслідок чого вода в організмі буде менше затримуватися і активніше виводити шлаки з нього.

Рисова дієта “Мінус 5 кг за тиждень”

Тривалість: 1 місяць.

Нам знадобиться: рис нешліфований ТМ “Жменька”.

Що робити: цілий місяць будь-який гарнір замінюємо відвареним нешліфованим рисом, сміливо поєднуємо його з будь-якими овочами, відварною куркою або рибою, але не використовуємо приправи, кетчупи та майонези.

У чому сенс: дана дієта розрахована на поступове, але впевнене схуднення. В середньому за добу можна втратити від 0,5 до 0,8 кг, що в сумі дає результат у мінус 5 кг за тиждень! При цьому з організму виводяться шлаки, холестерин і надлишок жирів. Така дієта показана також для періодичної очистки організму від надлишків шкідливих речовин.

Рисова дієта “Рисовий тиждень”

Тривалість: 7 днів.

Нам знадобиться: нешліфований рис ТМ “Жменька”.

Що робити: кожен день протягом усього тижня необхідно їсти тільки відварений рис. В ідеальному варіанті – ні з чим його не змішувати. Але якщо це дуже складно, то можна додати трохи оливкової олії, соєвого соусу, свіжих овочів, фруктів або зелені до страви з рису. Але жодних інших соусів, кетчупів, майонезів і приправ!

У чому сенс: за 7 днів нешліфований рис, як мітла, вимете з організму всі шлаки і жири. Така дієта вельми сувора, проте неймовірно ефективна.

Рисова дієта “Склянка рису”

Тривалість: не більше 3 днів, не частіше ніж раз в 2 тижні.

Нам знадобиться: нешліфований рис ТМ “Жменька”.

Диета на рисеЩо робити: їсти нешліфований рис по 1 склянці на день, і все. Тобто нічого більше взагалі не споживати з продуктів харчування, крім 1 склянки нешліфованого рису на день (за раз або розділити на декілька порцій – за бажанням).

У чому сенс: напевно, не варто пояснювати, який сенс такої найжорсткішої дієти.

Яку б дієту Ви собі не обрали, не забувайте про те, що ними не можна зловживати, так як це може принести шкоду організму. Все добре по троху: і повноцінне харчування, і різноманітні дієти з метою очищення організму і схуднення.

Худніть правильно, і будьте завжди молоді і здорові!

Назад до списку