Користь для здоров'я

Користь зеленої гречки

Польза зеленой гречки

Гречана крупа буває двох видів – ядриця і проділ. І ту, й іншу виробляють з гречаного зерна за допомогою відділення плодових оболонок. Як правило, їх випускають з пропареної і просушеної гречихи. Від непропаренної така крупа відрізняється в кращу строну. У неї гарний відтінок, приємний аромат, який яскраво проявляється вже в готовій каші, а крім того, пропарена крупа набагато швидше вариться.

Ядриця – це ціле ядро ​​гречки, а проділ – ядро, розколоте на частини. Тому, якщо ви хочете, щоб ваша каша вийшла розсипчастою, краще взяти ядрицю.

У XX столітті гречку стали називати «царицею круп» за її рекордний вміст вітамінів, мікроелементів, повноцінних білків, необхідних для здоров’я людини. Мова йде, звичайно ж, про сиру або зелену гречку, яка очищається за спеціальною технологією

Користь несмаженої зеленої гречка

Несмажена гречана крупа ТМ «Жменька» – це добірні зерна, отримані шляхом м’якого очищення без застосування теплової обробки зерна. Відсутність впливу високих температур дозволяє зберегти в несмаженій гречаній крупі ТМ «Жменька» рекордну кількість вітамінів, мікро-і макроелементів, повноцінних білків, необхідних для здоров’я людини.

В 100 г несмаженої гречаної крупи ТМ «Жменька» міститься денна норма вітамінів групи В і вітаміну Е.

Несмажена гречана крупа ТМ «Жменька» – одна з небагатьох круп, що підходить як для звичайного, так і для дієтичного харчування.

У той час як пропарена або обсмажена гречка втрачає все те, чим так багата, і наш організм змушений витрачати свої власні сили на вироблення вітамінів, мікро-і макроелементів з цього «убитого» високою температурою матеріалу. Адже при температурі вище 40 градусів за Цельсієм починають знищуватися всі вітаміни і мінерали, які містяться в живому, свіжому продукті.

Поживна і корисна, гречка доступна цілий рік і може подаватися як альтернатива рису.

Зеленая гречка

Властивості зеленої гречки

Вчені помітили, що у людей, які притримуються гречаної дієти, знижується ризик розвитку високого рівня холестерину і високого кров’яного тиску.

Гречка насищена флаваноїдами, які захищають організм від хвороб, розширюючи дію вітаміну С, та діють як антиоксиданти. У ній також багато заліза, якого так не вистачає людям зі зниженим гемоглобіном.

Гречана каша сприятливо впливає на кровотворення, в ній багато мікро-та макроелементів і вітамінів. Живильні речовини, які міститися в гречці, регулюють рівень цукру в крові. Також гречка цінується за її здатність добре втамовувати голод.

Під час шестирічного дослідження, в якому брало участь 36,000 жінок, вчені з’ясували, що у жінок, які вживали гречку 3 рази на тиждень ризик захворювання на діабет на 21% менше, ніж у тих, які її вживають 1 раз на тиждень. Також вживання гречки запобігає появі жовчних каменів.

Гречка Ядриця підходить не тільки для каш, але і для крупеників, а також для запечених качок, гусей та поросят, фаршированих гречкою.